Abdullah Avcı istedi, idare Trezeguet’yi bitirdi

Larsen, Eren Elmalı, Doğucan Haspolatlı ve Denswil’i renklerine bağlayan Trabzonspor, 5. transferini Trezeguet’yi alarak yaptı. Kıran kırana geçen pazarlıkların akabinde oyuncu tarafını ikna eden bordo-mavililer, Aston Villa’yla da bonservis için mutabakata vardı.

Rakamın 3.5 milyon Euro civarında olması ve taksitli formda ödenmesi bekleniyor. Mısırlı yıldıza ise 1.5 milyon Euro’su garanti olmak üzere, bonuslarla 2.2 milyon Euro bandında bir fiyat verilecek. 3 artı 1 yıllık kontrat yapılacak olan Trezeguet için kısa mühlet içerisinde KAP açıklaması duyurulacak.

GEÇEN DÖNEM DA ERKEN DAVRANMIŞTI

Geçen yıl olduğu üzere transferde süratli davranan, daha değerlisi nokta atışı destekler yapan Karadeniz grubu, teknik yönetici Abdullah Avcı’nın öncelik olarak belirlediği isimleri kadroya kazandırıyor. Hakikaten Trezeguet de kanat transferinde listenin birinci sırasındaydı. Nwakaeme’nin akabinde bu bölgeye garanti destek talep eden Avcı, Muhteşem Lig deneyimi de olan 27 yaşındaki yıldızı kesinlikle grupta görmek istediğini idareye iletmişti.

ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA İDMANDA

Fanatik’in haberine nazaran, Lider Ahmet Ağaoğlu ve Asbaşkan Ertuğrul Doğan, görüşmelerde tüm kozları oynadı ve bu kıymetli transferi sonuçlandırdı.4 Temmuz’da Slovenya’da birinci etap hazırlıkları başlayacak olan Trabzonspor, planlandığı üzere Trezeguet’yi kampa yetiştirecek. Başarılı futbolcunun önümüzdeki hafta yeni ekibiyle çalışmalara başlaması bekleniyor. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*