Anneanne: Torunlarımı kızım öldürdü

Anneanne: Torunlarımı kızım öldürdü
Anneanne: Torunlarımı kızım öldürdü

Ankara’nın Mamak ilçesinde tartıştığı kızı ile iki torununu silahla vurarak öldürdüğü iddia edilen ve daha sonra da intihar girişiminde bulunan kadın, hastanede polise verdiği ilk ifadesinde torunlarını kızının vurduğunu ileri sürdü.

Edinilen bilgiye göre, Mamak ilçesi Küçükkayaş Mahallesi’ndeki evinde tartıştığı 23 yaşındaki kızı Meryem Atsak ile biri 9 aylık diğeri 3 yaşındaki iki torununu öldürdüğü iddia edilen, daha sonra ise intihar girişimde bulunan Öznur Aydın, yoğun bakımdaki tedavisinin ardından olaya ilişkin ifade verdi. Damadı ile sorunları olan kızı Meryem Atsak’ın babasına ait ruhsatsız tabancayla torunları 9 aylık Merve ve 3 yaşındaki Ömer İsmail’i ateş ederek öldürdükten sonra aynı silahla kızının intihar ettiğini ileri sürdü. Öznur Aydın kendisinin de bu görüntüye dayanamayarak intihar girişiminde bulunduğunu iddia etti.

Hayati tehlikeyi atlatan ve hastanede polis gözetimi altında tedavisi süren şüphelinin, taburcu edildikten sonra ifade işlemleri için emniyete götürüleceği öğrenildi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*