Antalyaspor’a uyku koçu: Nick Littlehales

Yeni dönem hazırlıklarını Almanya’da sürdüren Spor Toto Üstün Lig gruplarından Fraport TAV Antalyaspor’da İngiliz uyku koçu Nick Littlehales kadroya katılarak oyuncuları gözlemledi.

Süper Lig takımlarından Fraport TAV Antalyaspor, yeni dönem hazırlıklarını Almanya’da sürdürüyor. Futbol sorumlusu Nuri Şahin nezaretinde günde çift idman yapan kırmızı beyazlı grup, günün birinci çalışmasına ısınma hareketleriyle başladı. Günün ikinci idmanı taktiksel çalışma yüklü geçerken futbol sorumlusu Nuri Şahin sık sık oyunu durdurarak oyuncularını uyardı ve ne yapmaları gerektiğini uygulamalı gösterdi.

UYKU KOÇU GRUBA KATILDI

Fraport TAV Antalyaspor’un Almanya kampında futbolculara İngiliz uyku koçu Nick Littlehales tarafından uyku eğitimi verildi. Nick Littlehales, kadronun kamp yaptığı otelde gerçekleştirdiği eğitimde, atletlerin uyku saatleri ve müddeti hakkında bilgilendirme yaparken uykuda hakikat dinlenmeyi sağlayacak yatış biçimlerini de anlattı.

İngiliz uyku koçu, futbolcuları gözlemlemek için Antalyaspor’un idmanını da izledi ve daha sonra fikirlerini Nuri Şahin ile paylaştı. Littlehales, futbolculara ikinci uyku eğitimini bugün sabah yapacak. Antalyaspor daha evvel Futbol Sorumlusu Nuri Şahin’in isteği doğrultusunda geçen dönem Liverpool’un taç antrenörü Thomas Gronnemark’ı 1 haftalığına Antalya’ya getirerek gruba eğitim verip çalıştırmıştı.

PADERBORN İLE HAZIRLIK MAÇI

Antalyaspor, bugün saat 14.00’te Almanya 2’nci Ligi takımlarından Paderborn 07 ile hazırlık maçında karşılaşacak. Kırmızı beyazlı takım, daha evvel Almanya’da oynadığı birinci hazırlık maçında Bochum’a 6-2 mağlup olmuştu. Akdeniz takımı, 30 Temmuz günü Alman devi Borussia Dortmund ile oynayacağı hazırlık maçının akabinde Türkiye’ye dönecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*