Aşıklar Zirvesi’nde sır vefat: Fecî sav

Tekirdağ’ın Marmaraereğlisi ilçesinde bir cümbüş yerinde doğum günü kutlaması yapan Mehlika Derici ile erkek arkadaşı Selçuk Çetiner, kutlama sonrasında gittikleri Aşıklar Doruğu’nda 25 metrelik uçurumdan atladı. Çetiner’in, ortalarında kıskançlık yüzünden tartışma çıkan Derici’yi zorla kolundan tutup birlikte vefata atladığı argüman edildi.

Selçuk Çetiner sevgilisi Mehlika Derici

Çerkezöy ilçesinde hoşluk salonu sahibi Mehlika Derici ile Çorlu ilçesinde çiftçilik yapan erkek arkadaşı Selçuk Çetiner, dün akşam Marmaraereğlisi ilçesinde arkadaşlarının bir restoranda düzenlenen doğum günü kutlamasına katıldı.

Burada alkol alıp eğlenen Derici ile Çetiner, daha sonra beraberlerinde iki arkadaşlarıyla birlikte ilçenin Aşıklar Doruğu mevkisine gitti.

İddiaya nazaran, daha evvel de kıskançlık yüzünden tartışmalar yaşayan Derici ile Çetiner ortasında yeniden tartışma çıktı.

Tartışma sırasında Selçuk Çetiner, “Benimle vefata var mısın?” dediği Mehlika Derici, reaksiyon gösterdi.

Bunun üzerine Çetiner, Derici’yi zorla kolundan tutup birlikte uçuruma atladı. Yaklaşık 25 metreden uçuruma düşen Derici vilayetle Çetiner, olay yerinde hayatlarını kaybetti.

Aşıklar Tepesi

Olayı görenlerin ihbarıyla bölgeye polis, sıhhat ve itfaiye takımları sevk edildi.

Sağlık gruplarının yaptığı denetimde Derici ile Çetiner’in öldükleri belirlendi.

İtfaiye takımlarının çalışmasında 2 kişinin cansız vücutları uçurumdan çıkarılarak, Marmaraereğlisi Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Polis, Derici ve Çetiner’in cep telefonlarına da el koyarak, olayla ilgili kapsamlı soruşturma başlattı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*