Cem Yılmaz’dan Tarkan yorumu: Hala anlamamakta direniyorlar

İzmir’in kurtuluşunun 100. yıl dönümünde yaklaşık 2 milyon bireye konser veren Megastar Tarkan, gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde Etiler’de kameralara yansıyan komedyen Cem Yılmaz, Tarkan’ın konseri hakkında konuştu. Gazetecilerin Tarkan konseriyle ilgili sorularına karşılık veren Yılmaz, “Tarkan’a hepimizin teşekkür etmesi lazım. Tarkan, şahane bir şey yaptı” dedi.

“İNSANLAR ANLAMAMAKTA DİRENİYOR”

Yılmaz, Tarkan’ın İzmir konserinden fiyat talep etmediği tarafındaki söylentileri hatırlatınca, “O bahsin bir değeri yok. Hususun para olmadığını herkes biliyor zati. Değerli olan bu türlü hoş bir şeyde bu kadar insanı bir ortaya getirmek… Daima birlik ve beraberlikten bahseden bildiriler veriyor Tarkan lakin beşerler hala anlamamakta direniyor” açıklamasını yaptı.

“BANA YÜKLENEBİLİRSİNİZ”

Kendisine sert tenkitler olduğu hatırlatılan ünlü isim, “Hiç değerli değil. Ben o kadar hassas birisi değilim. Sorun yok, bana yüklenebilirsiniz” sözlerini kullandı.

YENİ SİNEMASI HAKKINDA KONUŞTU

Etiler’de bir kuaförden çıkan Cem Yılmaz, çıkış kapısında ödeme alan işletmeciye dönüp, “Bir daha bu türlü şeyler istemiyorum” diyerek espri yapıp, kahkahayı patlattı.

Yeni sinemasıyla alakalı konuşan Cem Yılmaz, “Ekim’in 23’ünde sinemaya başlayacağız. O yüzden saçımı ufak ufak role hazırlıyorum” tabirlerini kullandı.

Filmdeki rolüyle alakalı açıklamalarda bulunan Yılmaz, “Küçük bir rol… Değişik bir iş, ruhsal bir drama. Feribottaki ‘Ayzek’ karakteri vardı, onun bir macerası… Tiyatro dünyasından usta arkadaşlarım var içerisinde” formunda konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*