Dolmuşta bayanı taciz ettiği tez edilen kuşkulu gözaltında

Olay, Serdivan-Adapazarı ortasında yolcu nakliyatı yapan dolmuşlarda meydana geldi. Teze nazaran, 26 yaşındaki genç kızın gerisinde oturan adamın fizikî tacizine uğradı. Durum üzerine cep telefonunu çıkartan genç, kendisine taciz ettiğini tez ettiği kişiyi kayıt altına aldı. Bu esnada ise adam çabucak dolmuştan inerek uzaklaştı. Gencin telefon kaydında, “Siz ne yaptığınızı zannediyorsunuz, gel buraya dediği” o esnada ise şüphelinin, “Çekme beni, bırak” diyerek dolmuştan inerek uzaklaştığı görüldü.

“Ağlamaktan halim kalmadı, yanına kar kalmasın”

Tacize uğradığını tez eden genç, “Lütfen bu pisliği yayınlar mısınız. Bugün Serdivan dolmuşunda fizikî taciz etti. Şikayet ettim. Bulunması için lütfen dayanak verin. Herkes görsün tanısın, bunun gibiler yüzünden artık konutumuzdan annemize bile gidemeyecek miyiz. Sesimizi duyun, duyurun lütfen. Ağlamaktan halim kalmadı, yanına kar kalmasın, öbür bayanlara kızlara da birebirini yapmasın” diyerek toplumsal medyada imajları paylaştı.

“Görüntüler incelendi, şahıs yakalandı”

Gencin şikayeti ve paylaşımı üzerine harekete geçen takımları imgeleri inceledi. Gencin sözü ve imajların incelenmesinin akabinde şüphelinin E.K. olduğu tespit edildi. Kuşkulu yakalanarak gözaltına alındı.

KAYNAK: İHA

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*