Erik tezgahlara indi, fiyatı dudak uçuklattı: Müşteriler bana dua ediyor

Erik tezgahlara indi, fiyatı dudak uçuklattı: Müşteriler bana dua ediyor
Erik tezgahlara indi, fiyatı dudak uçuklattı: Müşteriler bana dua ediyor

Balıkesir‘de bir manavda eriğin kilosu bin liradan satışa sunuldu. Manav görevlisi gencin ise ‘ Erik bin lira’ diyerek tezgah başında bağırması ilginç görüntüler oluşturdu.

“ALANLAR ‘PARA ÖNEMLİ DEĞİL’ DİYOR”

Manav Bahadır Kesikkulak, yaptığı açıklamada 10 senedir manavlık yaptığını belirterek, “Eriklerimiz sera olarak Mersin’den geliyor. Daha çok hasta, aşerenlere ve hamilelere satıyorum. Küçük tabaklarda 3 tane erik 60 liradan olmak üzere kilosunu bin liradan satışa sunuyorum. Pahalı ama yapılacak bir şey yok bu mevsimde az olduğu için erik pahalı. Alıcıların yakınları aşerdiği için ve ağır hastası olduğu için mecburen alıyorlar. Erik bulduğu için alan müşteriler bana dua ediyor ve para önemli değil diyorlar. Hasta olup ölüm döşeğinde canı çeken ve eriği çok isteyen hasta yakınları var” şeklinde konuştu.

Erik tezgahlara indi, fiyatı dudak uçuklattı: Müşteriler bana dua ediyorErik tezgahlara indi, fiyatı dudak uçuklattı: Müşteriler bana dua ediyorErik tezgahlara indi, fiyatı dudak uçuklattı: Müşteriler bana dua ediyorErik tezgahlara indi, fiyatı dudak uçuklattı: Müşteriler bana dua ediyor

İhlas Haber Ajansı / Bahadır Demirçeviren – Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydetİlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*