Gökhan Göz kimdir, kaç yaşında? Gülşah Saraçoğlu ve Gökhan Göz’ün olaylı gecesi

Modacı Gülşah Saraçoğlu ile birlikteliği devam eden Gökhan Göz kısa süre önce bir mekanda gerginlik yaşadı. Görüntülerinin çekilmesinin ardından öfkelenen Göz, kendilerinden izinsin görüntü alındığını aktardı.

GÖKHAN GÖZ’DEN KAVGA AÇIKLAMASI

Konuya ilişkin açıklamalar yapan Göz “Özel hayata bu şekilde müdahale edilmesi yanlış. Hanımefendiye ‘İzinsiz görüntü aldınız, fotoğrafları siler misiniz?’ dedik. Görüntü almadığını söyledi. Telefonuna bakıldığı zaman özel ve uygunsuz fotoğraflarımızı/videomuzu aldığını gördük. Böyle bir şey yapması ayıp. Gecenin saat 2’sinde uygunsuzluk herkeste olduğu gibi…” açıklamasında bulundu.

615415685cf3b0197cd46ceb

GÖKHAN GÖZ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA

Gökhan Göz, 1989 yılında İstanbul Üsküdar’da dünyaya geldi. Aslen Samsun Bafralı. Otomotiv ve gıda dışında inşaat ve hizmet sektörlerinde de girişimleri bulunmaktadır. Gökhan Göz, sevgilisi modacı Gülşah Saraçoğlu’yla olaylı bir şekilde ayrılıp tekrar barışmıştı.

Türkiye’nin Gülşah Saraçoğlu’nun sevgilisi olarak tanıdığı Gökhan Göz, Gülşah Saraçoğlu’nun evini dağıttığını gösteren videoyu paylaşması ile haber olmuştu. Olaylı bir şekilde ayrılan ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu ve Gökhan Göz günlerce konuşulmuştu.

Arabesk’in önemli seslerinden Ferdi Tayfur’un kendisi gibi şarkıcı kızı Tuğçe Tayfur ile de görüntülenmiş ancak bu görüntü de kısa sürmüştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir