Köpeğini karıştırdı, 4 ay boyunca yanlış köpekle yaşadı

Köpekler, insanlar için en dost canlısı varlıklar arasında önemli bir yere sahip. Peki, o çok sevdiğiniz köpeğinizi karıştırmanız mümkün mü? Görünüşe göre evet…

Bir kadın, bir karışıklığın ardından 4 ay boyunca yanlış köpekle yaşadığını itiraf etti. Köpeğin sahibi, “Tam 4 aydır bu köpeğe bakıyorum ve onu seviyorum. Köpeğime tıpatıp benziyor, ancak benim Emma’m değil” diyor.

Olay bir köpek kuaföründe gerçekleşmiş. Reddit’te durumu açıklayan ismini paylaşmak istemeyen bir kadın, Alman çoban köpeğini kuaföre götürdükten sonra bir başka köpek ile karıştırmış ve köpeği olduğu düşündüğü köpeği evine getirmiş. Ancak bir süre sonra durumu fark etmeye başlayan kadın, köpeğinin daha agresif olduğunu ve tanıdığını düşündüğü insanları tanımadığını anlamaya başlamış. Akabinde ise bundan gerçekten emin olduktan sonra çareyi yine aynı kuaföre gitmekte bulmuş. Bir şekilde köpeğin ailesine ulaşan kadın, 4 aydır baktığı köpeğin adının Ayı olduğunu ve sahipleri tarafından daha agresif yetiştirildiğini öğrenmiş.

Köpeğini geri aldığı için çok mutlu olduğunu da söyleyen kadın, yaşadığı bu durum karşısında sarsıldığını ifade ederken, köpek sahiplerine a dikkatli olmaları çağrısında bulunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*