Lucas Torreira ile Devrim Özkan Ayrılığının Perde Arkası: 400 Bin Dolarlık Saat, Bitmeyen İstekler…

Galatasaray’ın Uruguaylı yıldızı Lucas Torreira ve oyuncu Devrim Özkan bir süredir dolu dizgin aşk yaşıyordu. Sosyal medyadan sık sık paylaşımlarda bulunan çiftin ayrıldığı iddia edildi.

SABAHA KARŞI BAĞRIŞTILAR

İkili Instagram hesaplarından birbirleriyle olan fotoğraflarını sildi ve birbirlerini takipten çıkardı. Aramızda Kalmasın programının sunucusu Müge Dağıstanlı, ikilinin ayrılığına dair çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Rezidansta sabaha karşı kavga ve ağlama seslerinin yükseldiğini ifade eden Dağıstanlı, şunları söyledi:

​​​​​​​

400 BİN DOLARLIK SAAT, MARKA ÇANTA İSTEKLERİ

“Konuşulanlara göre Torreira’nın rezidansından sabaha karşı bağırış, kavga sesleri geldi. Özkan’ın hıçkırıklarla ağlaması da duyuldu. Ayrılığın perde arkasına dair sosyal medyada çarpıcı iddialar ortaya atıldı. Söylenenlere göre Devrim Özkan’ın bitmek bilmeyen istekleri vardı. 400 bin dolarlık saat, marka ayakkabı ve çantalar bu istekler arasındaydı. Torreira harcamalarının 3 milyon TL’yi bulduğunu söylüyordu ve bundan rahatsızdı. Torreira’nın takımdan alacağı ücrette aksamalar olunca para sıkıntısı yaşandı. İkili bu nedenle tartıştı ve kavga büyüdü. Sosyal medyada ayrılığa, Murat Boz’un ‘O Ses Türkiye’nin yılbaşı programında Devrim Özkan’a serenat yapmasının sebep olduğu da konuşuldu.

​​​​​​​

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir