Russell Crowe’dan ‘Gladyatör’ itirafı: Biraz kıskançlık hissediyorum!

Ünlü oyuncu Russell Crowe; geçtiğimiz günlerde çok sevdiği yavru köpeğinin, babasının ölümünün ikinci yıldönümünde bir kamyonun çarpması sonucu hayatını kaybettiğini açıklamıştı.

Ünlü isim, Twitter hesabından köpeğinin bir fotoğrafını paylaşarak; “Bu, Louis. 16 aylıktı. Minik, arsız, ve cesurdu. Kalbimi kazandı. Ama ne yazık ki bugün, babamın vefatının ikinci yıl dönümünde, ona bir kamyon çarptı. Köpeğimi veterinere götürmeye çalıştım ama onu ne kadar çok sevdiğimi söylerken kollarımda öldü” mesajını yazmıştı.

“ATLATMAK ZAMAN ALACAK”

Ardından The Kyle and Jackie O Show’da konuşan 58 yaşındaki Crowe, köpeğinin kaybından bahsederken duygusal anlar yaşamıştı. Sunucu Kyle Sandilands, köpeklerin birer aile üyeleri gibi olduğunu söylemiş ve oyuncuya; “İyi misin? Her şey yolunda mı?” diye sormuştu.

Crowe ise “Hayır, aslında biraz yıkıldım. Çok güzel bir köpekti, hayatımı onun etrafında şekillendiriyordum. O yüzden bunu atlatmak biraz zaman alacak” diye konuşmuştu.

“BÜYÜK BİR DENEYİMDİ”

Tüm bunların ardından Ridley Scott’ın yönettiği ‘Gladyatör’ ile En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ını kazanan Hollywood yıldızı Russell Crowe, Collider’a konuşarak; 2000 yapımı filmin uzun zamandır beklenen devam filmi hakkında pek bir bilgisi olmadığını, ancak proje hakkında ‘biraz kıskançlık’ hissettiğini şu sözlerle itiraf etti:

Bu konuda gerçekten hissettiğim tek şey biraz kıskançlık. İlk film çekildiğinde çok daha genç bir adamdım ve bu benim hayatımda büyük bir deneyimdi.

“KALBİMDE ÖZEL BİR YERİ VAR”

“Bu gerçekten hayatımı değiştiren bir şeydi. İnsanların bana ve ne iş yaptığıma bakışını değiştirdi” diyen Crowe, “Yaptığınız her filmde bu tür bir uzun ömürlülüğe sahip olamıyorsunuz, dolayısıyla bu filmin kalbimde özel bir yeri olduğu açık” şeklinde konuştu.

Bu yılın başlarında ‘Aftersun’ filmiyle En İyi Erkek Oyuncu dalında Oscar’a aday olan Paul Mescal, yeni ‘Gladyatör’ filminde rol alacak.

MAXUMUS’U İDOL OLARAK GÖRECEK BİR KARAKTER

Mescal’ın canlandıracağı karakterin ‘Gladyatör’ün Lucilla’sı (Connie Nielson) ile kötü adamı Commodus’un (Joaquin Phoenix) yeğeninin oğlu olduğu ve Roma’nın gladyatör ringlerinde dövüşen Maximus’u (Crowe) idol olarak gördüğü bildiriliyor. Filmin 22 Kasım 2024’te vizyona girecek olduğu da paylaşılan bilgiler arasında.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir