Tüm dünya bu skandalı konuşuyor: Babası Biden’ı ‘Pedofili Peter’ olarak kaydetmiş

Hunter Biden’ın olduğu argüman edilen bilgiler ortasında yaşı küçük kız çocuklarıyla uygunsuz fotoğrafları, uyuşturucu unsur ve silah kullanımıyla ilgili yazışmaları ve imajları yer aldı.

ABD Lideri Joe Biden’ın oğlu Hunter Biden’a ilişkin olduğu argüman edilen telefon dataları internete sızdırıldı. Hunter Biden’ın telefonunda yaşı küçük kız çocuklarıyla uygunsuz fotoğrafları, uyuşturucu unsur ve silah kullanımıyla ilgili yazışmaları ve manzaraları ortaya çıktı.

ABD’de anonim kullanıcılardan oluşan 4chan isimli bir internet sitenin kullanıcıları, Hunter Biden’ın iCloud hesabının şifresini kırarak, iPhone ve iPad’inden bilgi sızdırdıklarını sav etti. Kullanıcılar ortaya attıkları savlarla birlikte Hunter Biden’ın telefon ve bilgisayarından alındığı sav edilen manzaraları de internette paylaştı.

BABASI BİDEN’I “PEDOFİLİ PETER” İSMİYLE TELEFONA KAYDETTİĞİ ÖNE SÜRÜLDÜ

Hunter Biden’ın uyuşturucu kullanımı, yasa dışı para transferleri ve silahlarla ilgili iletilerinin ekran manzaralarını içeren bir ekip imajları internete yayıldı. Kullanıcılar, Hunter Biden’ın ABD Lideri Biden’ı “Pedofili Peter” ismiyle telefon kişi listesine kaydettiğini de tez etti.

“DOĞRULANMAMIŞ SIZINTI”

ABD basınında yer alan haberlerde, skandal imgeler “doğrulanmamış sızıntı” olarak nitelendirilirken, Beyaz Saray’dan hususla ilgili şimdi bir açıklama yapılmadığı aktarıldı. Haberlerde, imajların 2020 yılında Hunter Biden’a ilişkin olduğu katılaşmış olan bilgisayardan gelip gelmediğinin şimdi belirlenemediği söz edildi.

2020 yılında Hunter Biden’ın Çin, Ukrayna ve Rusya üzere ülkelerle temaslı milyonlarca dolarlık ticaret ve para transferleri hakkında bilinmeyen evraklarıyla birlikte uygunsuz fotoğraf ve görüntüleri ortaya çıkmıştı.

“HUNTER BİDEN’IN DİZÜSTÜ BİLGISAYARI ARAŞTIRILMASI GEREKEN BİR BİLGI HAZİNESİDIR”

Skandalların akabinde Winsconsin eyaletinden Kıdemli Senatör Ron Johnson yaptığı açıklamada, “Hunter Biden’ın dizüstü bilgisayarı araştırılması gereken bir bilgi hazinesidir. Lakin ne yazık ki ülkemizde eşitlik ve adalet yok. Bunun yerine iki kademeli bir adalet sistemimiz var. Biri Demokratlar ve onların yakınları, oburu ise ABD’nin geri kalanı” dedi.

KAYNAK: İHA

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*