Ümraniyespor’dan Fazıl Say’a ‘Süt Kardeşler’ karşılığı

Fenerbahçe Üstün Lig’in birinci hafta maçında konutunda Ümraniyespor ile karşı karşıya geldi. Uğraş 3-3 sona ererken, toplumsal medyada maç hakkındaki görüşlerini belirten Fazıl Say’a İstanbul grubundan karşılık geldi.

“JESUS’U GETİRDİ ŞAMPİYONLAR LİGİ HAYAL OLDU”

Sarı-lacivertli takımın transfer siyasetine reaksiyon gösteren Fazıl Say, “Hayatın birinci kuralıdır, “İyi giden bir şeyi bozmayacaksın” mümkün mertebe koruma edeceksin. Baktın olmuyor o vakit müdahale edersin. Bunları hatırlarsınız yazmıştım. İsmail Kartal düzgün iş çıkarıyor dursun. Kim Min Jae’yi kaybetme. Kadronun akışı uygun. Jesus’u getirdi. Şampiyonlar ligi hayal oldu. Ceza kapıda. 8 forvetle maç yapan bir takım… Ligde berbat başlangıç. Kim çeker bu sıkıntıyı daha fazla??? Kim? Para için bu grupta oynayanlar mı? Fenerbahçe bir ruhtur. İsmini hakikat söylem edebilen var mı Fenerbahçe’nin” dedi.

Ümraniyespor’un attığı ikinci golün ofsayt olduğunu düşünen Fazıl Say, “Hakemler konusuna gelince de; En çok aklımda kalan Ümraniye’nin birinci golü, adam 2 metre ofsaytta ve atılım yapıyor dokunamamışsa da. Dünyada hangi var hakemi bu golü verirdi merak ederim… Biz Fenerbahçe’yiz. Her attığımız ve yediğimizde işimiz VAR’da. Bu çok berbat işte” sözlerini kullandı.

Say ‘Ümraniyespor’a bir yerden aktığını’ öne sürerek şunları söyledi:

“Ümraniye’ye gelince. Hakkıyla 1 puanı Aldı. Yeterli ekip. İlçe ekibi ve Türkiye’de bu işler bu türlü; bir nevi yeni Başakşehir. Para akmış bir yerden bir sürü şahane yabancı transfer.. 4 seçim iktidarı seçmiş bir ilçe. Birinci 5 e girer. Sonra? Siz söyleyin?” tabirlerini kullandı.

ÜMRANİYESPOR’DAN “SÜT KARDEŞLER”Lİ CEVAP

Süper Lig’in yeni grubu ünlü müzisyenin bu paylaşımına, Kemal Sunal, Şener Şen, Halit Akçatepe, Adile Naşit üzere Türk sinemasının kıymetli oyuncularının oynadığı “Süt Kardeşler” sinemasından bir kare ile cevap verdi.

Yazar Hüseyin Rahmi Gürpınar’ın “Gulyabani” isimli romanından uyarlanarak çekilen sinemada, Osmanlı vaktinde bahriye eri olan Ramazan ve Şaban’ın maceraları anlatılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*