Yeşim Ceren Bozoğlu kimdir, kaç yaşında? Güzel oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu son hali ile büyüledi!

Doktorlar dizisinde hayat verdiği sert bir karakter olan Fikret Hoca ve O Hayat Benim’de canlandırdığı Nuran karakteri ile hafızalarda iz bırakan başarılı oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu güzelliği ile göz doldurdu. Ünlü oyuncunun son halini gören takipçileri şaşkınlığını gizleyemedi.

YEŞİM CEREN BOZOĞLU KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, yönetmen, seslendirme sanatçısı, eğitmen Yeşim Ceren Bozoğlu, 29 Temmuz 1974 tarihinde dünyaya geldi. Dokuz Eylül Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan Yeşim Ceren Bozoğlu, kariyerine tiyatro ile başladı. Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünü bitirdi.

Başrollerini ise Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan’ın başrollerini paylaştığı, 1998 yapımı Sıcak Saatler isimli dizide Nesrin karakterine hayat verdi. Daha sonra ise Yeditepe İstanbul isimli dizide Nilgün karakterini canlandırdı. Yeşim Ceren Bozoğlu, Doktorlar dizisindeki performansıyla dikkatleri üzerine çekti. Bu dizideki Gestapo rolüyle adından söz ettiren Bozoğlu, O Hayat Benim dizisinde hayat verdiği karakter nedeniyle yeni bir görünüme büründü. Dizinin sona ermesinin ardından verdiği kilolarla dikkatleri üzerine çeken Bozoğlu yeni imajı ile son olarak Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Yüzleşme’de yer aldı.

 614dd0ae79da3e1e3023bae7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir