Anker’in yeni projektörü oldukça beğenildi

Anker, Nebula Capsule serisinin yeni üyesi Capsule 3′ü piyasaya sürmeye hazırlanıyor. 1080p çözünürlüğe sahip bu taşınabilir projektör, 52Wh kapasiteli dahili bir pil ile geliyor. Capsule 3, bu ayın ilerleyen günlerinde, özellikle 20 Kasım’da tüketicilerle buluşacak.

Capsule 3, geçen yıl piyasaya sürülen Anker Capsule 3 Lazer Projektörünün halefi olarak tanıtıldı. Bu yeni model, Google TV ve Netflix yayınlarını destekleyen ilk taşınabilir projektörler arasında yer alıyor. Anker, Capsule 3‘ün Mars 3 Air ile birlikte Netflix ve Google TV‘yi destekleyen dünyanın ilk taşınabilir projektörleri olduğunu belirtiyor. Projektörün ışık kaynağının ömrü 30.000 saatken, maksimum parlaklık seviyesi 200 ANSI lümen olarak ölçülüyor. Cihaz, 1.2’lik atış oranına, otomatik odaklanma ve otomatik keystone düzeltme özelliklerine sahip.

Anker’in yeni projektörü oldukça beğenildi

Projektörün 52Wh’lik pili, tek şarjla 150 dakikaya kadar video oynatma süresi sunuyor. Tam şarj durumunda ise 8 saate kadar müzik oynatma imkanı sağlıyor. Cihaz, USB-C üzerinden üç saat içerisinde tamamen şarj edilebiliyor.

Dual 8W entegre hoparlörlere sahip Anker Nebula Capsule 3, Bluetooth 5.0 bağlantı teknolojisini destekliyor. Ayrıca HDMI, USB-C, USB-A ve AUX portlarına sahip olan cihaz, iOS veya Android cihazlarda kullanılabilecek bir eşlik uygulaması ile yönetilebiliyor. 0.85kg ağırlığında ve bir soda kutusu kadar küçük olan projektör, ABD’de 549$ fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx