Eylül Öztürk hüngür hüngür ağladı: ‘Belgesel çekmek istiyorum’

Bazı sosyal medya fenomenleri hakkında kara para akladıkları suçlamasıyla yürütülen soruşturmada 14 kişinin mal varlıklarına el konulmuştu.

Mahkeme geçen günlerde de bu kişilerin tüm şirketlerine kayyum atandığını duyurmuştu. Bu kişilerin isimleri şöyle: Eylül Öztürk Özkan, Feyzanur-Muhammed Oğuz Başar, İleyda-Tolunay Topal, Yasemin-Murat Yiğit, Merve Nur-Yavuz Selim Korkut, Özlem-Tayyar Öz, İlke Elagöz, Kadir Yiğit, Tuğba Demir.

Bu kararların ardından Amerika’da 10 evi bulunan Eylül Öztürk, Instagram hesabından paylaştığı hikayeler ile takipçilerine açıklama yaptı.

Öztürk bir takipçisinin “O evleri nasıl aldın?” sorusu üzerine şunları söyledi.

“Evlerin her biri 125 bin dolar. 125 bin dolara Türkiye’de bir araba alırsın anca. Hepsini satsam bir tane büyük ev anca alabiliyorum. Millet 10 tane malikanem var zannediyor. Yıllarca yemedim, içmedim biriktirdim ben tutumlu bir kadınım. Keşke hepsini biriktirip 1 tane büyük ev alsaydım. O zaman bu kadar konuşulmazdı. 10 tane deyince millet bir şey var zannediyor. Amerika’da 100 bin dolara ev alabiliyorsun. İstanbul’da mümkün değil. Anlamıyorlar bunu maalesef.”

AĞLADI

Açıklamalar yapmaya devam eden Eylül Öztürk, en çok da ekibinin verdiği emeklere üzüldüğünü belirtti.

Hüngür hüngür ağlayan ünlü fenomen aynı zamanda tüm bu süreçler bittiğinde hayatının ve kariyerinin nasıl bittiğini anlatan bir belgesel çekmek istediğini de duyurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx