İsmail Yüksek’ten Vincenzo Montella vurgusu! ‘Yiğidi öldür, hakkını yeme’

Hırvatistan deplasmanından 1-0’lık galibiyetle ayrılan A Milli Futbol Takımı’nda İsmail Yüksek açıklamalarda bulundu. Galibiyete dair görüşlerini paylaşan tecrübeli orta saha, “Sesi duyuyorsunuz. Anlatılmaz yaşanır. Biz hafta başından beri inanıyorduk. Teknik ekip bize bunu inandırdı. Teknik ekibimizi kutluyorum. Onlar için de güzel bir galibiyet oldu” ifadelerini kullandı.

Tüm takım arkadaşlarını tebrik eden İsmail Yüksek, “Bu gece uyuyamayacağız. Biz neden onları yenmeyelim diye maç öncesi çok konuştuk. Kalemize şut atmadılar neredeyse. Mükemmel oynadık ve sahada isteyen ve mücadele eden bir Türkiye vardı. Tüm takım arkadaşlarımı kutluyorum” dedi.

Vincenzo Montella ile ilgili görüşlerini paylaşan İsmail Yüksek, “Hafta başından beri kazanmak için her şeyi yaptı. Bize güven verdi. Yiğidi öldür hakkını yeme. Onların da çok emeği var. Tüm ülkemize armağan olsun” açıklamasını yaptı.

İsmail Yüksek son olarak Letonya maçına dair, “Konya’da pazar günü gelip bizi desteklesinler. Son kıvılcımı orada atalım ve beraber Almanya’ya gidelim” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx