Usta Analist: Bu 2 Altcoin Fırlayacak, Bu Coin İse Dalacak!

Kripto para piyasası yeniden güç göstermeye başladı. Lider kripto para Bitcoin 37 bin doların üzerine çıkarken, lider altcoin Ethereum da 2.000 doları geri aldı. Bu gelişmelerin ortasında geniş takipçi kitlesine sahip bir kripto para analisti, 2 altcoin’in fırlamaya hazırladığını söylüyor. ADA görünümünü güncelleyen analist ayrıca, son günlerde popüler olan bir coin için düzeltme bekliyor.

Rekt Capital: Bu altcoin fırlamak üzere hazırlanıyor

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa yeni haftaya yeşil bölgede başladı. Arjantin seçiminde Bitcoin dostu Javier Milei’nin başkan seçilmesinin de etkisiyle piyasadaki pozitif hissiyat Bitcoin ve altcoin’leri kuzeye itti. Bu gelişmelerin ortasında Rekt Capital takma adlı popüler kripto para analisti, son piyasa tahminlerini paylaştı. Analist, merkezi olmayan borsa (DEX) platformu Injective Protocol’ün (INJ) tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 21,40 dolara fırlamak üzere hazırlandığını söylüyor. Bu bağlamda Rekt Capital, şu açıklamayı yapıyor:

Injective’in yeni tüm zamanların en yüksek seviyelerinden (kırmızı) önce son büyük direncin uzun zamandır beklenen yeniden ziyareti için konumlanmaya devam etmesi için 13,50 dolar (turuncu) veya 11,23 dolar (yeşil) üzerinde kalması gerekiyor.

Kaynak: Rekt Capital

Bu arada INJ yazı sırasında günlük bazda %4 artışla 16,51 dolardan işlem görüyordu. Altcoin ayrıca, aylık grafiğinde %93’ün üzerinde kazanç kaydetti.

Analist, DOT’tan da bir ralli bekliyor

Rekt Capital ayrıca, Polkadot’u (DOT) da yakından takip ediyor. Analiste göre DOT, 5 dolar civarındaki diyagonal desteğinin üzerinde kalırsa daha fazla ralli yapması mümkün. Bu doğrultuda analist, şu değerlendirmeyi paylaşıyor:

Polkadot şimdi bu makro piyasa yapısının tepesini yeni destek olarak başarılı bir şekilde yeniden test etme çabasıyla geri çekiliyor. Başarılı bir yeniden test, kopuşu teyit edecektir.

Kaynak: Rekt Capital

Bu arada DOT yazı sırasında günlük bazda %2 artışla 5,39 dolardan işlem görüyordu. Altcoin, aylık grafiğinde ise yaklaşık %46 kazancın üzerinde oturuyor.

Rekt Capital: Bu altcoin için bir düzeltme sağlıklı olacaktır!

Analist daha sonra akıllı sözleşme platformu Solana’yı (SOL) gündeme getiriyor. Rekt Capital, SOL için 42 dolara kadar bir geri çekilmenin “sağlıklı” olacağını söylüyor. Ancak 23 dolara kadar bir düzeltmenin de mümkün olabileceğini belirtiyor. Analist, bu tahminine ilişkin görüşlerini şu şekilde ifade ediyor:

SOL: Ayrıca 61 dolar direncine dokundu, hatta ötesine geçti. Solana için geri çekilme zamanı geldi mi? 42 dolara (kırmızı) bir düşüş tamamen sağlıklı olacaktır. Genel olarak, mor alanın üzerinde bir aylık kapanış yükseliş olacak ve yeşil yolu geçersiz kılacaktır.

Kaynak: Rekt Capital

Bu arada Solana yazı sırasında günlük bazda %2,95 düşüşle 57,86 dolardan el değiştiriyordu. Bununla birlikte altcoin, aylık grafiğinde %117’nin üzerinde artış kaydetti. Ayrıca haftalık bazda da %3,7’lik değer kazandı.

ADA çok net bir makro aralık oluşturuyor!”

Analist, son olarak, başka akıllı sözleşme platformu olan Cardano’ya (ADA) bakıyor. Rekt Capital, ADA’nın 0,40 dolarlık direnç ile 0,24 dolarlık destek arasında geniş bir aralıkta işlem gördüğünü söylüyor. Analist, altcoin için “Cardano çok net bir makro aralık oluşturuyor.” diyor.

Kaynak: Rekt Capital

Bu arada Cardano yazının sırasında günlük bazda %2,5 artışla 0,3881 dolardan işlem görüyordu. Altcoin ayrıca, haftalık bazda %4,83, aylık bazda ise yaklaşık %55 artış kaydetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx