Yanlışlıkla Olmuş: Rihanna Hamileliğini Tüm Dünyaya Aynı Anda Duyurmuştu!

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna’yı artık şarkılarıyla değil, hamileliğiyle konuşmaya başladık! İlk çocuğunu dünyaya getirdikten kısa bir süre sonra ikinci çocuğuna hamile kalan Rihanna, hamilelik haberini sergilediği bir performansta tüm dünyaya duyurmuştu. Rihanna, bu olayın aslında yanlışlıkla olduğunu açıkladı! 

‘Nasıl yani?’ dediğinizi duyar gibiyiz…

Rihanna’yı son zamanlarda şarkılarıyla değil, hamileliğiyle anmaya başladık biliyorsunuz ki.

Kendisi o kadar uzun süredir yeni bir şarkı çıkarmıyor ki, artık kendisine şarkıcı demeye bile dilimiz varmıyor neredeyse! Rihanna ASAP Rocky ile kurduğu mutlu ilişkisine ‘evli, mutlu 2 çocuklu’ olarak devam ediyor.

Rihanna, ilk erkek çocuğunu geçtiğimiz Mayıs ayında kucağına aldı.

Sonrasında ise neredeyse bütün dünya kendisinden yeni bir şarkı, konser, bir şeyler beklemeye başladı! Fakat gelin görün ki Rihanna’nın planları oldukça farklıydı…

İlk çocuğunu kucağına aldıktan kısa bir süre sonra Rihanna’nın yeniden hamile olduğunu öğrendik.

Öyle ki ilk çocuğun doğduğundan habersiz olanlar, Rihanna’nın neden hala doğurmadığını düşünmeye başladı! (Biraz mübalağadan kimseye zarar gelmez herhalde…)

Üstelik Rihanna ikinci hamileliğini sahne aldığı Super Bowl’da bütün dünyaya aynı anda duyurmuş oldu!

Rihanna, Amerikan Futbolu Ligi şampiyonluk maçı Super Bowl’un devre arasında sahne almıştı. Yaklaşık 120 milyon kişinin izlediği bu şovla Rihanna, Super Bowl’un en çok izlenen ismi olarak da tarihe geçti. 

O geceyi unutulmaz yapan şey ise, Rihanna’nın hamile olduğunu duyurması oldu.

Fakat gelin görün ki Rihanna’nın hamileliğini bu şekilde duyurması tamamen yanlışlıkla olmuş.

Rihanna aslında hamile olduğunu bu şekilde duyurmayı planlamıyormuş. Fakat sahne almadan önce kıyafetinin fermuarının kapanmamasıyla bütün gerçekler ortaya çıkmış oldu!

Rihanna, ‘Kıyafetimin fermuarı bir türlü kapanmadı!’ diyerek anlatıyor bu gülünç olayı.

“Kimse hamile olduğumu bilmiyordu. Fermuar ortada kaldı!”

Kendi markası Fenty ile Puma işbirliğinin bir etkinliğine katılan Rihanna, hamileliğine ve çocuklarına dair detayları paylaştı. Aslında hamile olduğunu bu şekilde duyurmayı planlamadığını söyleyen Rihanna, ‘Kimse hamile olduğumu bilmiyordu. Fermuar ortada kaldı!’ ifadelerini kullandı.

Bakalım Rihanna kız çocuk için çalışmalara ne zaman başlayacak? ?

Rihanna, katıldığı etkinlikte bu zamana kadar bir kız çocuk yapamadığını, bundan sonra bir kez daha erkek çocuk sahibi olma olasılığının yüzde 75 olduğunu belirterek kız çocuk isyanını bir kez daha dile getirmiş oldu! 

Bakalım, yakında çıkar kokusu…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx